Saratovská 24

Bratislava - Dúbravka

0902 755 557

Dohodnite si termín u nás

Po - Št: 8:00 - 19:00
Pia: 08:00 - 14:00

Naše ordinačné hodiny

info@risorius.eu

Napíšte nám kedykoľvek

Konzultácie o stave Vašich zubov

Vyzdravíme Váš úsmev

Urobíme kompletné stomatologické vyšetrenie a vytvoríme pre Vás individuálny plán ošetrenia.

Cieľom našej kliniky je poskytnúť našim zákazníkom komplexnú zubnú starostlivosť v príjemnom prostredí s usmievavým personálom.

Súkromná zubná klinika
v Bratislave

Plomby

Hlavnou úlohou zubných plomb je náhrada poškodených a chýbajúcich zubných tkanív, čím zub znova nadobúda schopnosť vykonávať svoju funkciu. Na ich zhotovenie využívame fotokompozitné materiály, ktoré sú v súlade s maximálnou kvalitou a estetickou funkciou.

Endodoncia

Endodoncia je stomatologický výkon (niekedy ľudovo nazývaný ako vyberanie zubných nervov), pri ktorom dochádza k ošetreniu zubnej drene a koreňového systému zuba. Najčastejšou príčinou, kedy je potrebné toto ošetrenie vykonať, je hlboký zubný kaz. Baktérie zubného kazu prenikajú dovnútra zubnej drene a spôsobujú zápal.

Implantáty

Zubný implantát môže slúžiť k zhotoveniu náhrady napevno nebo k pridržiavaniu snímatelnej náhrady. Zároveň nahradí chýbajúci zub bez nutnosti zásahu do zostávajúceho chrupu. Náhrada chýbajúceho zubu je potrebná, aby sa obnovila žuvacia funkcia chrupu a aby sa zuby nezačali posúvať.

Vytiahnutie zuba

Extrakcia je nesprávne nazývaná aj vytrhnutie zubu, nakoľko v našej klinike robíme atraumatické vytiahnutie zuba. Potrebujete vytiahnuť "zub múdrosti"? S tým Vám radi pomôžeme.

Celková anestézia

V našej klinike vďaka externému anesteziológovi a vybaveniu kliniky Vám vieme všetky potrebné výkony spraviť počas Vášho spánku.

Starostlivosť o ďasná a kosť

Zápal ďasien (gingivitída) a parodontitída sú dve rozdielne ochorenia v ústnej dutine ale spolu veľmi úzko súvisia. Obe tieto ochorenia môžu vzniknúť na základe viacerých faktorov, no medzi ich najčastejšiu príčinu zaradzujeme nedostatočnú individuálnu ústnu hygienu.

Celková rekonštrukcia

Celková rekonštrukcia pomocou protetickej sanácie alebo zubných implantátov, na ktoré sa fixne nasadí keramický zubný mostík, je vyhľadávané ošetrenie najmä pacientmi pri početnej strate zubov. Výsledkom je zvýšenie funkčnosti hryzacieho aparátu, aby ste sa mohli komfortne najesť, a zlepšenie estetiky úsmevu.

Snímateľné náhrady

Ak neexistuje riešenie ako nahradiť chýbajúce zuby zhotoveným fixnej náhrady je potrebné vyhotoviť snímateľnú zubnú náhradu.

preventívna prehliadka

Prevencia je najdôležitejšia časť našej spolupráce. Pri správnej dentálnej hygiene sa naše stretnutia zredukujú na jednu návštevu ročne s úsmevom na obidvoch stranách zubného kresla.ako si ceníme našu prácu?

Po dôkladnej analýze navrhneme niekoľko riešení a spoločným rozhovorom vyberieme to najlepšie.