Saratovská 24

Bratislava - Dúbravka

0902 755 557

Dohodnite si termín u nás

Po - Št: 8:00 - 19:00
Pia: 08:00 - 14:00

Naše ordinačné hodiny

info@risorius.eu

Napíšte nám kedykoľvek

Konzulatácie o stave Vašich zubov

Zachováme Váš úsmev zdravý

Urobíme kompletné stomatologické vyšetrenie a vytvoríme pre Vás individuálny plán ošetrenia.

Cieľom našej kliniky je poskytnúť našim zákazníkom komplexnú zubnú starostlivosť v príjemnom prostredí s usmievavým personálom.

Súkromná zubná klinika
v Bratislave

Preventívna prehliadka

Preventívna prehliadka predstavuje základ prevencie zubného kazu a ochorení ústnej dutiny. Pri preventívnej prehliadke sa stomatológ zameriava na vyšetrenie chrupu, no neodmysliteľnou súčasťou je aj vyšetrenie ďasien, slizníc, pery, jazyka a lymfatických uzlín. Nakoľko platí, že čisté zuby sa nekazia, stomatológ pri preventívnej prehliadke skontroluje aj stav ústnej hygieny a samotné dodržiavanie správnych hygienických návykov.

Dentálna hygiena

Dentálna hygiena je súbor špecifických výkonov v ústnej dutine, ktorými môžeme predchádzať, ale aj liečiť už vzniknuté ochorenia. Medzi najčastejšie vyskytujúce sa problémy v ústnej dutine patria zubný kaz, zápal ďasien (gingivitída - krvácajúce ďasná, parodontitída) či zápach z úst.
Zdravie ústnej dutiny je úzko spojené so zdravím celého tela. Ak máte v ústnej dutine infekciu, krvným obehom sa jednotlivé baktérie dokážu preniesť do iných častí vášho tela, čo vedie k ďalším zdravotným problémom

preventívna prehliadka

Prevencia je najdôležitejšia časť našej spolupráce. Pri správnej dentálnej hygiene sa naše stretnutia zredukujú na jednu návštevu ročne s úsmevom na obidvoch stranách zubného kresla.dentálna hygiena

Poznáme minimálne 32 dôvodov, prečo navštevovať dentálnu hygienu aspoň 2x ročne. Predíďte nepríjemným problémom a udržiavajte váš úsmev fit.