Saratovská 24

Bratislava - Dúbravka

0902 755 557

Dohodnite si termín u nás

Po - Št: 8:00 - 19:00
Pia: 08:00 - 14:00

Naše ordinačné hodiny

info@risorius.eu

Napíšte nám kedykoľvek

Konzultácie o stave Vašich zubov

Skrášlime Váš úsmev

Urobíme kompletné stomatologické vyšetrenie a vytvoríme pre Vás individuálny plán ošetrenia.

Cieľom našej kliniky je poskytnúť našim zákazníkom komplexnú zubnú starostlivosť v príjemnom prostredí s usmievavým personálom.

Súkromná zubná klinika
v Bratislave

Bielenie zubov

S pribúdajúcim vekom, naše zuby prirodzene menia farbu z bielej na tmavšiu žltú až sivú. Príčiny zafarbenia zubov sú rôzne a medzi ne môžeme zaradiť tvorbu pigmentov nadmerným konzumovaním kávy, čierneho a zeleného čaju, vína a iných nápojov s farbiacim účinkom, fajčenie cigariet, vysoký príjem fluoridov v detstve, poškodenie vyvíjajúceho sa trvalého zuba v dôsledku nehody alebo traumy.

Korunky a mostíky

V prípade, že ste stratili zub, zubný mostík je jednou z alternatív pre jeho náhradu. Aby sme ho mohli zhotoviť, medzera musí mať z jednej aj z druhej strany takzvaný pilierový zub, čiže zuby, ktoré budúci mostík budú niesť.

Korunka sa používa v prípade, že zub už bol obrúsený na korunku v minulosti a je nutné korunku prerobiť. Alebo v prípade, že vyššie spomínané alternatívy ako onlay či overlay už nezabezpečia dostatočné zvýšenie odolnosti zuba.

Fazety

Fazety na zuby sú miniinvazívne keramické rekonštrukcie slúžiace k zlepšeniu estetiky či funckie zuba. Nemusíme brať toľko zubného tkaniva ako je to pri korunkách. Budúci výsledok Vám vieme nasimulovať v ústach provizóriom, s ktorým odchádzate domov.

Estetická úprava ďasien

Zdravé ďasná ukazujú harmóniu medzi červenou a bielou estetikou a to vytvára Váš krásny úsmev. Niekedy sú zuby celkom malé k pomeru ďasien alebo je množstvo ďasna priveľké. To môže vytvoriť neatraktívny “gummy smile". Aj ďasná môžu vyrušovať pri správnej estetike chrupu.

dentálna hygiena

Poznáme minimálne 32 dôvodov, prečo navštevovať dentálnu hygienu aspoň 2x ročne. Predíďte nepríjemným problémom a udržiavajte váš úsmev fit.ako si ceníme našu prácu?

Po dôkladnej analýze navrhneme niekoľko riešení a spoločným rozhovorom vyberieme to najlepšie.